O mnie

Cześć, cieszę się, że tu jesteś!!

Mam na imię Adam, fotografia jest częścią mojego życia od najmłodszych lat. Reportażami ślubnymi zajmuję się bez przerwy od 2008 roku. Jest to moja pasja i część mojego życia. Uwielbiam naturalne i delikatne światło. Staram się aby zdjęcia były autentyczne, pełne emocji i koloru. Nie chcę, aby moja fotografia była standardowa, nie lubię wystudiowanych póz. Lubię fotografować emocje i spontaniczne ujęcia. Tylko to jest w stanie zapewnić rozluźnienie, uśmiech i niezapomniane kadry. Czerpie niezwykłą przyjemność z możliwości uwieczniania Waszych emocji i historii. Zawsze wyszukuję i staram się uwiecznić wyjątkowe momenty i subtelne szczegóły.

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni Waszego życia. W czasie tego wydarzenia doświadczycie wielu wspaniałych i niepowtarzalnych momentów. Będziecie otoczeni waszymi bliskimi i przyjaciółmi, z którymi dzielicie się Waszą radością, miłością i wzruszeniem. Każda z tych chwil przyniesie Wam wspomnienia i momenty emocjonalne. Jestem przekonany, że każda z tych chwil jest dla Was bezcenna i ważne jest dla Was zachowanie tych wspomnień. Ja z nich układam Waszą historię, opowieść do której będziecie chętnie i często wracać.

Trochę już mnie poznaliście. Teraz ja chciałbym poznać Was. Jak się poznaliście? Jakie chcielibyście zdjęcia? Co jest dla Was najważniejsze? Jest tyle pytań, które chciałbym Wam zadać. Każdy ślub jest wyjątkowy, dlatego chciałbym posłuchać co jest dla Was najważniejsze. Spotkajmy się!!

Czekam na wiadomość

Wypełnijcie formularz kontaktowy lub zadzwońcie do mnie 604 248 897.

 

“Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko.

Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne”

Wynn Bullock